Príklady použitia

Afrodiziaká sú veľmi vyhľadávané pre svoje podporné účinky. Dajú sa použiť pri rôznych príležitostiach. Napríklad:

Použitie s partnerom

Nemáte chuť na sex? Alebo sa nechce vašej polovičke? Afrodiziakum môže pomôcť.
Spravte si doma pohodičku. Bežné starosti zahoďte a relaxujte. Len tak môžu afrodiziaká pomôcť. Vy sami najlepšie viete, čo je vám príjemné a čo máte radi. Skúste si uvariť dobré jedlo, alebo navštívte dobrú reštauráciu (pozor žiadne ťažké jedlá, po tých sa vám do milovania naozaj nebude chcieť). Prípadne skúste wellness, kino, divadlo alebo nejaký spoločný šport, Prosto niečo, čo vám spraví radosť a budete spolu. Po tejto predohra môže nastať druhá časť.
Dajte si pohár vína a opäť si nájdite niečo spoločné, zábavné. Napríklad erotickú spoločenskú hru. Keď budete dostatočne uvoľnený, aplikujte si napríklad špenielske mušky, ktoré majú za úlohu povzbudiť k sexuálnej aktivite.

Použitie v bare alebo na párty

Určite to poznáte. Blíži sa piatok/sobota večer a vy plánujete navštíviť klub alebo diskotéku a zbaliť krásnu ženu/krásneho chlapa. Nie vždy sa to však podarí. Aby ste eliminovali neúspech na minimum, je potrebné zaujať. Niekto to má vrodené, iný sa musí veľmi snažiť aby zaujal.
Z vedeckých poznatkov vyplýva, že veľkú úlohu pri sympatiách k druhému človeku hrá jeho pach. Či sa vám to páči alebo nie, každý človek má nejaký prirodzený pach, ktorý ten druhý podvedome vníma. A práve tu si môžete trošku pomôcť feromónovým parfémom. Existujú feromónové parfémy aj pre mužov aj pre ženy. Použitím feromónového parfému niekoľko násobne zvýšite svoje šance na úspech :)

Pred prvým spoločným sexom

Máte sa radi a chcete sa aj intímne zblíži?. Máte však strach, že zlyháte, trému ako to bude prebiehať? Reakcia úplne normálna. Aj v tomto prípade môže afrodiziakum pomôcť nabudiť všetky hormóny tak, že zabudnete na strach a trému a vrhnete sa na seba ako zvieratká :)
Vyskúšajte španielske mušky do nápoja a pri poháry dobrého vínka si užijete krásnu noc.
 
Kúpiť afrodiziakum »

HOT Twilight Pheromone Parfum feromóny pre muža 50 ml

51,90 €

Detail

Extreme Women španielske mušky Strong 30 ml

13,49 €

Detail

Feromónový parfém Spicy 30 ml

26,90 €

Detail

Ďalšie afrodiziaká