Aké druhy afrodiziák a stimulantov poznáme?

Afrodiziakum v jedle

Na ľudský organizmus pôsobí veľa potravín a korenín, ktoré podporujú potenciu, dodávajú silu, sexuálnu energiu a apetít. Vďaka svojmu zloženiu a vysokému obsahu vitamínov, minerálov či sacharidov, majú schopnosť výrazným spôsobom ovplyvňovať okrem iného aj sexuálne funkcie organizmu.

Ovocie

Ovocie má všeobecne blahodarný vplyv na celý ľudský organizmus vďaka veľkému množstvu vitamínov. Granátové jablko je už odpradávna považované za ovocie lásky. 
Jahody a ananás vplývajú na náladu človeka, čo je pre sexuálne radovánky veľmi dôležité. Avokádo v krajine pôvodu nazývané aj ovocie semenníkov hovorí samo za seba. 
Banány si svoje miesto medzi afrodiziakami zaslúžilo hlavne vďaka svojmu tvaru. Majú však skutočne pozitívne účinky. Banány obsahujú veľmi veľa vitamínu B a draslíku, ktoré sú potrebné pre výrobu pohlavných hormónov.

Koriander

Koriander sa spomína už v knihe Tisíc a jedna noc. Príbeh je o obchodníkovi, ktorý nemal záujem o ženy a vzťahy až do momentu, kým nezjedol koriander. Kniha je stará viac ako tisíc rokov, takže povzbudivé účinky koriandru ako afrodiziaka siahajú ďaleko do histórie.

Špargľa

Špargľu ako prírodné afrodiziakum poznali už Indovia pred 1500 rokmi. V Kámasútre sa píše, že okrem liečivých účinkov Špargľa podporuje sexuálny apetít a pôsobí na ženy aj mužov.
Okrem toho je to aj veľmi výživná zelenina. Obsahuje množstvo vitamínu C, E, B1 a B2. Mimo toho aj železo, vápnik a draslík.

Čokoláda

O povzbudivých účinkoch čokolády počul snáď každý. A ak náhodou nie vedzte, že čokoláda obsahuje množstvo antioxidantov, podporuje tvorbu endorfínov - hormónov štastia, má blahodarne účinky na pleť a ešte aj chráni pred zlým cholesterolom. Pozor ale. Hovoríme o pravej čokoláde, ktorá obsahuje vysoké percento kakaových bôbov. Nejedná sa teda o klasické "čokolády" typu Milka, Študentská Pečať a podobne.

Ustrice

Určite ste už počuli o morských plodoch. Medzi najznámejšie určite patria Ustrice. Jedia sa surové, prípadne jemne pokvapkané citrónovou šťavou.

Víno

Víno v menšom množstve je asi najlepšie afrodiziakum aké existuje :). Vďaka alkoholu sa človek uvoľní, zabudne na každodenné starosti a chuť na "bláznenie sa" príde aj sama. Netreba to však preháňať. Stačí jeden - dva poháriky... :)

Španielske mušky

Medzi najznámejšie afrodiziakum patria určite španielske mušky. Tento elixír lásky zaznamenal obrovský úspech už v stredoveku. Pôvodne sa vyrábal z maličkého zeleného chrobáčika Pľuzgiernika lekárskeho. Pľuzgiernik je špecifický najmä svojou vôňou a afrodiziakálne účinky má po vysušení, keďže obsahuje jed - kantaridín, ktorý vyvoláva erekciu a prekrvenie genitálií. Treba si však dávať veľký pozor. Jed z tohoto chrobáka je naozaj jedovatý. Nesprávna dávka môže spôsobiť veľké podráždenie celého tela ba dokonca až smrť.

Syntetická náhrada

Našťastie v súčasnej dobe sa španielske mušky v civilizovaných krajinách nevyrábajú z tohoto sušeného chrobáka ale synteticky. Španielske mušky sú teda absolútne bezpečné a afrodiziakálny účinok je niekedy aj oveľa silnejší, čo sa týka vzrušenia, ako pri pôvodnej receptúre. 
Ako však bolo povedané na začiatku, aj pri španielskych muškách platí, že nemusia pôsobiť na každého rovnako. Niekto môže byť senzitívnejší, iný menej. Preto pred prvým použitím vyskúšajte iba zopár kvapiek a ak reagujete dobre, dávku môžete zvýšiť. 
Veľkou výhodou španielskych mušiek je fakt, že sa môžu bez problémov pridávať do nápoja. Či už máte s príchuťou alebo bez príchute, ich prítomnosť v nápoji nepostrehnete.

Feromóny

Feromóny sú asi najsilnejšia zbraň v oblasti afrodiziák, aké môžete použiť. Sú nenápadné a opačné pohlavie sa proti nim nevie nijako brániť. 
Feromóny sú látky, ktoré "vyžaruje" telo každého človeka. Pôsobia na pachové receptory a práve od tohoto "vyžarovania" často závisí, či máte u opačného pohlavia šancu alebo nie. Muži, ktorý majú veľký úspech u žien, tzv. alfa samci zvyčajne vyžarujú omnoho viac feromónov ako bežní muži. 
Moderná veda našťastie našla riešenie aj pre nás bežných mužov a vyvinula syntetické feromóny. Môžu byť buď s vôňou alebo bez vône.

Stimulanty pre ženský orgazmu

Mnoho žien aj v harmonicky fungujúcom vzťahu má problém s dosiahnutím orgazmu. Podľa výskumov až 80% žien nevie dosiahnuť vaginálny orgazmus a potrebujú k vyvrcholeniu minimálne stimuláciu klitorisu. 
Tento problém sa dá niekedy veľmi ľahko odstrániť, resp. dá sa pomôcť k zlepšeniu. Riešením sú krémy a gély na zvýšenie citlivosti a zlepšenie prekrvenia vagíny.

Viamax - hrejivý krém

Krém vyvinutý špeciálne pre ženy. Zvyšuje prietok krvi vo vagíne, citlivosť vrátane klitorisu a pomáha zvýšiš prirodzenú lubrikáciu.
Obsahuje bylinky ako Damiána, Saw Palmetto, sibírsky ženšen, extrakt s ovsu a vanilky ktoré pomáhajú uvoľniť pohlavné hormóny a zvýšiť sexuálny apetít ženy. 
Tento krém sa odporúča používať ženám, ktoré chcú zvýšiť svoju sexuálnu energiu, cítiť sa viac uvoľnene a mať silnejší orgazmus.

Krém odporúčame používať pri masturbácií alebo pri predohre s partnerom, čo vám umožní sa lepšie uvoľniť, odhodiť zábrany a celkovo nabudiť a naladiť na následné milovanie.
Aplikácia je veľmi jednoduchá. Stačí vytlačiť z tuby malé množstvo krému a jemne masírovať vagínu, zamerať sa na klitoris a okolie pyskov. Ako pri bežnej masturbácií.

Krém je založený výhradne na prírodnej báze.

Safe FemmeTastique sprej

Účinky má veľmi podobné ako vyššia spomínaný Viamax. Jediný rozdiel je v spôsobe dávkovania, pričom Safe FemmeTastique je vo forme spreju.
Sprej nastriekajte na vagínu a jemnou masážou vmasírujte. Opäť ako pri kréme Viamax sa sústreďte na miesta, ktoré sú "erotogénne zóny" a teda klitoris, pisky, pošvový vchod. Nebojte sa experimentovať, vnímajte svoje pocity a výsledok bude skvelý :)

Vyskúšajte gél a sprej a zažite konečne správny orgazmus!
Kúpiť afrodiziakum »

Delay Touch gél na oddialenie ejakulácie 50 ml

13,59 €

Detail

Dámske feromóny 20 ml

24,60 €

Detail

Monster Cock tablety na predĺženie výkonu a zväčšenie penisu 60 ks

39,90 €

Detail

Ďalšie afrodiziaká