10 spôsobov ako dráždiť ženu

Dráždenie ženy
Zdroj: sex ponuky

Predohra je v sexe veľmi dôležitá, najmä pre ženu. Je potrebné nastoliť správnu predohru, aby vaša žena mohla zažiť ten najlepší orgazmus svojho života.  Podstatou toho všetkého, je robiť to čo najdlhšie. Čím dlhšie ju budete vyzliekať, čím dlhšie vám bude trvať to, až sa dostanete až tam dole, tým viac bude vaša žena vzrušená a tým je viac pravdepodobné, že zažije dobrý orgazmus. (escorts bratislava)

Prečo a akú predohru ženy potrebujú?

Veľa mužov vie, že ženu pred sexom treba správne nažhaviť, málokto však vie ako urobiť aby jeho žena bola vzrušená a predovšetkým nevie prečo.

Prečo je predohra dôležitá?

Skúste uhádnuť. Vašou najsilnejšou zbraňou v spálni nie je váš penis. Hoci sa vám to zdá zvláštne, je to tak. Vašou najsilnejšou zbraňou je sila očakávania. Ženy milujú byť dobývané, oveľa viac ako muži. Čím viac sa budete snažiť dostať a zvádzať svoju ženu, tým viac vám to ona potom bude chcieť odplatiť. Tu je opísané krok po kroku, čo máte robiť, ešte pred tým a počas toho ako svoju ženu úplne vyzlečiete. Vedzte, že ak tieto kroky budete dodržiavať, keď bude vaša žena nahá, bude prosiť, aby ste konečne do nej vnikli. Ak sa budete týmto riadiť, to čo bude nasledovať, bude skutočne šialené.

Bozkávanie

Bozkávanie je v predohre takmer to najdôležitejšie, ak budete ženu bozkávať správne a na správnych miestach, doslova sa pred vami „rozpustí“. Je nevyhnutné ženu bozkávať na ústach a hladiť jej pri tom chrbát. Dotyky sú pri bozkávaní dôležité, nechajte sa trochu unášať vlnou vzrušenia, ktorá medzi vami prechádza. Postupne od jej úst prechádzajte na krk a môžete sa presunúť aj k uchu. Ženy to milujú. Ruku môžete opatrne sem tam presunúť z chrbta na jej brucho. Jemne môžete zájsť pod tričko, ale iba na chvíľu, chcete vzbudiť predsa iba vzrušenie, nie hneď ju vyzliecť.

Krk a šija

Veľa žien práve toto, hoci sa to zdá úplne primitívne, dokáže ženy totálne nabudiť. Stačí ak ruku z chrbta premiestnite hore na jej šiju, opatrne ju pritiahnite k sebe a pri bozkávaní ju neustále priťahujte za šiju.

Tričko dolu

Teraz je načase, dať dole jej tričko, opatrne a nežne, nezabúdajte na to. Podstatou tohto, je nie prejsť cez predohru rýchlo, podstatou je robiť všetko pomaly a nech si to užíva.

Prsia

Žena v červenej podprsenkeKošeľa je dole a je načase sa venovať jej prsiam. Jemne ich bozkávať, hladkať. Podprsenku však zatiaľ nedávajte dolu. Nevenujte však všetku pozornosť iba jej prsiam, neustále sa venujte jej telu. Bozkávajte ju na krku, na bruchu, jednoducho však. Ak chcete dobrý tip, ruky jej nadvihnite nad hlavu a bozkávajte jej telo, ruky jej však stále držte nad hlavou. Ženy to milujú.

Podprsenka dole

Teraz je najvyšší čas rozopnúť jej podprsenku. Ak vám to nepôjde, kľudne ju poproste, aby vám s podprsenkou pomohla. Keď bude podprsenka dole, nechoďte hneď k jej prsiam. V skutočnosti, skôr než pôjdete dole k jej prsiam, vždy sa vráťte na jej ústa. Nezabúdajte na to počas celej predohry. Vášnivý bozk jej udeľte čo najviac krát. Potom je načase ísť dole k jej prsiam. Krúživými pohybmi môžeš prechádzať jazykom po jej prsiach. Hladkať ich. Bradavky si ale nechajte nakoniec.

Lízanie bradaviek

Je načase začať lízať jej bradavky. Najprv jemne a opatrne. Vždy prechádzajte od jednej bradavky k druhej. Musíte sa im venovať obidvom. Ženy majú radi keď ich bradavky nasávate, preto môžete aj trochu drsnejšie začať jej bradavky nasávať. Samozrejme však vnímajte jej reakcie, každá žena to má rada inak. Nechajte sa ňou trochu viesť a keď budete vidieť, že ja jej páči aj drsnejšie, tak kľudne môžete.

Choďte dole

Pomaly sa začnite presúvať na jej brucho. Ústami dráždite čo najnižšie, ale nechoďte ešte na jej mušličku. Stále krúžte okolo jej brucho a podbruška, prechádzajte aj hore ku jej ústam a krku. Musíte byť skutočne zmyselný.
Nohavičky nevyzliekajte
 
Pobozkajte jej ústa a prejdite opäť dole. Dajte jej dole nohavice, pozor nohavičky nie! Teraz sa presuniete k jej nohám. Bozkávajte najprv pravú nohu, prechádzajte dolu až naspäť hore. Vždy sa však zastavte na okraji stehna. Potom opatrne prejdite k jej klitorisu, ktorý zatiaľ budete dráždiť iba cez jej nohavičky. Je potrebné, aby cítila teplo z vašich úst, vy sa však tento krát presuniete k jej ľavej nohe. Musíte to naťahovať čo najdlhšie, až kým vás nebude prosiť, aby ste s nej tie nohavičky strhali.

Posledný krok: Doprajte jej neuveriteľný orgazmus

Prešli ste ťažkou cestou a už ste na jej konci, teraz prichádza tá chvíľa, kedy jej môžete dopriať ten najlepší orgazmus. Vedzte, že potom všetkom čo prežila, sa urobí rýchlo, pretože je celá v rozpakoch. Jej telo už volalo po tom, aby ste ju konečne vyzliekli a poriadne pomilovali, ale uspokojili inak. Ak toto urobíte svojej žene, budete rozhodne na jej zozname milencov medzi prvými.
Kúpiť afrodiziakum »

Volume Sperma+ kvapky pre mužov 30 ml

13,49 €

Detail

Eye of Love bez vône - dámsky feromónový parfum 10 ml

21,95 €

Detail

Durex Performa Extended Pleasure 14 ks

17,90 €

Detail

Ďalšie afrodiziaká