Stimul 8 - Španielske mušky pre ženu

Prírodné afrodiziakum špeciálne namixované pre ženy a ich organizmus. Tieto kvapky lásky sú vyrobené Holandskou farmaceutickou spoločnosťou Cobeco Pharma.

Tak ako aj iné španielske mušky je aplikácia vhodná buď do nápoja alebo pod jazyk. So skúsenosti však doporučujem aplikovať ich rovno pod jazyk. Efekt bude rýchlejší a najmä silnejší, keďže sa rýchlo vstrebú do organizmu cez sliznicu. Pri aplikácií do nápoja sa rozriedia a prechod cez žalúdok bude dlhší a najmä sa vstrebe do tela menšie množstvo.

Použitie

Ak tieto španielske mušky kvapkáte priamo pod jazyk, bude Vám stačiť 5 - 10 kvapiek. Efekt by sa mal dostaviť do cca pol hodinky. Ak by bol účinok slabý, skúste ešte päť kvapiek. Väčšie množstvo nedoporučujem.

Ak ich chcete použiť ako prísadu do nápoja, ideálne nealkoholického, môžete použiť aj viac kvapiek. Zhruba 15 - 20 by malo stačiť na dostatočné naladenie a zvýšenie chuti na sex.

Čo sa bude diať

Po požití niekoľkých kvapiek začnú španielske mušky pozvoľna účinkovať. Ako prvé príde podráždenie močového mechúra a celkovo pohlavných orgánov. Môže to spôsobiť potrebu ísť na malú. Ihneď na to sa začnú prekrvovať pohlavné orgány ženy čo je v zásade rovnaké ako keď sa žena vzruší. Často to spôsobí aj zvlhnutie vagíny. A to je už len krôčik od toho, aby žena začala pociťovať prirodzené vzrušenie. 
Keďže ale ženy nie sú rovnaké ako muži, treba im aj ďalšiu stimuláciu. V žiadnom prípade sa nejedná o zázračný liek. Ak sedíte v čakárni u lekára a požijete španielske mušky, vzrušenie prirodzene nepríde. Ak však ženu príjemne naladíte, môžu veľmi dobre dopomôcť k vášmu spoločnému cieľu.

Zloženie

Stimul 8 je značka pochádzajúca z Holandska, ktorú zastrešuje spoločnosť Cobeco Pharma. To dáva tomuto produktu záruku, že je absolútne bezpečný a nehrozia pri ňom žiadne, ani vedľajšie účinky.

Španielske mušky Stimul 8 sú vyrobené z:
  • Voda
  • L-arginine (účinná látka)
  • Vitamín C
  • L-ascorbic acid
Stimul 8 je značka, pod ktorou nájdete aj množstvo iných povzbudzovačov. Okrem španielskych mušiek pre ženy sú to aj mušky pre mužov, rôzne krémy na podporu erekcie, predĺženie výdrže, oddialenie ejakulácie a ďalšie. 
Kúpiť afrodiziakum »

HOT Twilight Pheromone Parfum feromóny pre muža 15 ml

26,90 €

Detail

Just Play Orgasm Gel masážny gél na klitoris 80 ml

8,90 €

Detail

Pjur Med Repair regeneračný a hydratačný lubrikant 100 ml

16,95 €

Detail

Ďalšie afrodiziaká